СИТЕ ОГЛАСИ

Се продава земјоделско земјиште во битолско

Битола

Се продава плодно земјоделско земјиште во битолско, КО „Породин/Меџитлија“ во близина на селото...Se iznajmuva stan vo Vlae. Cena po dogovor.

Skopje

Stanot se naogja vo Vlae, vo blizina na Tineks. Opremen e, ima 3 sobi, se naogja na potkrovje. Mozhe vseluvanje vednash.


Објавен на 17.10.2017 тука: Станови-изнајмување  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Продавам стан во ЦЕНТАР

Скопје

Продавам 3-4 собен стан со 2 влеза, во Центар, позади Билна аптека. Станот е на 3-ти кат (од 4), со П=115м2 (90м2+25м2), со...


Објавен на 16.10.2017 тука: Станови-продажба  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

FIAT SCUDO 1.9 TD

Skopje

Se prodava Fiat Scudo 1.9 TD vo odlicna sostojba. Ima klima, centralna brava, a e so 9 sedista. Ima pominato 2000km od remont na motorot. Voziloto ne e registrirano. Potrosuvacka na gorivo...


Објавен на 16.10.2017 тука: Други моторни возила  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Се продава празен стан во City Tower

Скопје

Се продава празен стан на ул. Љубљанска, во површина од 148м2, со три соби и три купатила, на 6ти кат, со поглед...


Објавен на 16.10.2017 тука: Станови-продажба  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Peodazba na stan vo centar

Skopje

Se prodava kompletno namesten stan (ekstra). Stanot e so tri spalni sobi, golema dnevna so kujna, dve kupatila (ednoto so tus-kabina drugoto so dzakuzi kada), dve terasi i eden francuski balkon....


Објавен на 14.10.2017 тука: Станови-продажба  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Casovi po hemija

Skopje

Drzam privatni casovi po hemija za osnovno, sredno i fakultetsko obrazovanie.Часови по математика

Скопје

Давам часови по математика од прво до девето одделение. Успехот е загарантиран, а резултатите видливи. ЦЕНА...


Објавен на 13.10.2017 тука: Часови и инструкции  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт