СИТЕ ОГЛАСИ

Кафитерија бара персонал

Скопје

Кафич во населба Лисиче има потреба од персонал за работа со и без работно искуство.Итно се продава стаклена трепезариска маса

Скопје

Итно се продава стаклена трепезариска маса. Цена 1800 денари. Tел. број: 072/229-085


Објавен на 15.4.2016 тука: Мебел, Домаќинство  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Bric (klasicna masinka za zileti)

Skopje

Se prodava vrven, neupotrebuvan bric (masinka za zileti) Merkur 39c slant (so nagib). Besprekorna Solingen izrabotka. Tel: 071 889-162Izdavam deloven prostor 77m2 + 105m2 magacinski prostor

Skopje

Izdavam deloven prostor od 77m2 vo Taftalige 1, nova kuka vo prizemje so poseben vlez. Prostorot sodrzi 4 prostorii + 2 toaleti. Dopolnitelno moznost za iznajmuvanje na magacinski prostor od 105m2...


Објавен на 14.4.2016 тука: Деловни простории  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Prasinja

Kumanovo

Se prodavaat prasinja so ziva mera od 20-23 kg. Prasinjata se od sopstveno proizvodstvo so vrven kvalitet....


Објавен на 14.4.2016 тука: Други куќни миленици  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Фризерски салон

Велес

Се изнајмува фризерски салон, комплетно опремен, на улица Лазо Осмаков (во близина на Хигиенски завод)....Vozac so komplet dokumenti

Skopje

Se bara iskusen i seriozen vozac so komplet dokumenti. Se vozi na relacija Svedska - Germanija za Blue Water. Kamion DAF euro 5 vo odlicna sostojba. 60 eur dnevnica.SE PRODAVAAT DVE PANELKI ZA GREENJE

Skopje

Se prodavaat dve panelki za greenje germanski marka "VAILLANT": ednata e od 2kw, a drugata od 2.4kw. Mnogu dobro great i se ekonomicni.


Објавен на 12.4.2016 тука: Мебел, Домаќинство  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

ДОБРА ЖИВОТНА ИНВЕСТИЦИЈА

Скопје

Креативна интернет работа, која нуди бесплатен тренинг 24ч. поддршка, бенефиции кои ќе Ви го осигураат...Sobarka

Skopje

Hotel Vila Silia ima potreba od sobarka na neopredeleno vreme od okolinata na Crnice. Informacii na tel. 072/234072