СИТЕ ОГЛАСИ

ITNO se prodava stan od 35m2 vo Gorce Petrov

Skopje

Se prodava polunamesten stan od 35m2 vo Gorce Petrov. Stanot raspolaga so dnevna so kujna, 1 soba, terasa, podrum 2m2 i e so cista dokumentacija. Cena 26.000 evra, so moznost za dogovor.AutoCAD, SolidWORKS, 3DsMAX, CAD

Скопје

AutoCAD, SolidWORKS, 3DsMAX КУРСЕВИТЕ СЕ И ЕBТИНИ. ДОПЛНИТЕЛНО, ПОСТОЈАНО ИМА ПОПУСТИ И ПРОМОЦИИ. ЗАВИСНО ОД ПЕРИОДИТЕ ВО...


Објавен на 05.6.2016 тука: Часови и инструкции  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Izdavam-prodavam stan od 55m2 kaj stara ceshma

Skopje

Izdavam - prodavam stan od 55m2 vo Kisela Voda kaj stara ceshma na 800m do strog centar, namesten, dvosoben na 5ti od 6 kata so lift, nova zgrada, so klima, bez parno, so pogled kon Vodno. Ima...


Објавен на 05.6.2016 тука: Станови-изнајмување  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Изнајмувам стан од 70м2 во Аеродром комплетно наместен

Скопје

Изнајмувам стан во Аеродном, комплетно наместен. Станот е на 2. кат со лифт и има централно парно греење.


Објавен на 03.6.2016 тука: Станови-изнајмување  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Rabota

Ohrid

Provereno i dokazano, ima dosta zarabotka. Za poveke informacii pisete vo inbox na ovoj oglas.Апарат за пуканки SEVERIN

Скопје

Се продава апарат за пуканки SEVERIN 3751. 1200 W, подготвува пуканки за 2,5 мин. со топол воздух. -Проѕирен капак со...


Објавен на 03.6.2016 тука: Мебел, Домаќинство  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Изнајмување деловен простор

Кавадарци

Се издава деловен простор од 150м2 + 150м2 магацински простор во Кавадарци, населба Глишиќ.


Објавен на 03.6.2016 тука: Деловни простории  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

IMAME POTREBA OD HIGIENICARKI

Skopje

Firma za cistenje ima potreba od higienicarki za cistenje i odrzuvanje na higiena vo vlezovi.Козметичарка

Скопје

Се бара козметичарка со работно искуство на : - Депилација - Педикир - МаникирFiat STILO, 1.9 JTD, 2003

Скопје

Поминати КМ: 175000 Km Година на производство: 2004 година Гориво: Дизел Мотор (КС): 115 КС Зафатнина: 1900 ccm³ Бр. на...