Izdavam trosoben stan

Izdavam trosoben stan

Izdavam komplet namesten trosoben stan vo Kisela Voda na 2km do centar (10min peshki), vo blzina na sredno-ekonomsko shkolo, vednash do osnovno shkolo i gradinka. Na prizemje e, so parno, dve spalni, dnevna, trpezarija, kupatilo i zasebna kujna.
Телефонски број:   070204477
Град:   Skopje
Држава:   Makedonija

 

Оглас број: 6734  |  Објавен на: 24.2.2018  |  Гледаност: 42Информации за огласувачот
Лице за контакт: Sanja
Пишете му на огласувачот (внесете Ваше име и email)

Внесете го верификациониот код кој е на сликата подолу:
* Со ова од безбедносни причини Вашата IP адреса ќе се евидентира во нашиот систем. Во случај на измама или злоупотреба, истата IP адреса ќе биде доставена до надлежните органи.