Renault Scenic 1.9 DCI

Renault Scenic 1.9 DCI 2001 godina. Oprema: ABS, servo, klima, centralno zaklucuvanje, fabricko radio so CD i komandi na volan, dva originalni klucevi, elektrika na predni stakla, soncev krov, halogenki, elektrika na retrovizori, airbag, aluminiumski bandazi. Voziloto e vo odlicna sostojba so ekonomicna potrosuvacka.
Телефонски број:   072/210-656
Град:   Skopje
Држава:   Makedonija

Оглас број: 7113  |  Објавен на: 07.12.2018  |  Гледаност: 47Информации за огласувачот
Пишете му на огласувачот (внесете Ваше име и email)

Внесете го верификациониот код кој е на сликата подолу:
* Со ова од безбедносни причини Вашата IP адреса ќе се евидентира во нашиот систем. Во случај на измама или злоупотреба, истата IP адреса ќе биде доставена до надлежните органи.