Слики ·  Листа

Се издава трисобен стан

Скопје

Се издава трисобен нов полунамсетен / намeстен стан со две WC-а, градско парно, лифт и гаража во Скопје (Карпош...


Објавен на 15.1.2019 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Продажба на двособен стан

Скопје

Се продава двособен реновиран стан од 57 м2 со подрум од 8 м2, паркинг место, парно греење, на 4-ти кат најгоре со...


Објавен на 13.1.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Stan za prodazba

Skopje

Se prodava stan od 72+5m2 na 9/9 vo Aerodrom.


Објавен на 07.1.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Плац-Лозје

Скопје

Се продава плац-лозје во с. Ракотинци, М.В. Црвена Прст со површина од 4000 метри квадратни. Поволно.


Објавен на 19.12.2018 тука: Плацеви    Содржина   Контакт

Se izdava renoviran stan vo centarot na gradot

Prilep

Stanot se naoga na 3-ti sprat vo 9-to katnica. Istiot se sostoi od edna spalna, dneven prestoj, kupatilo, kujna i eden balkon.


Објавен на 05.12.2018 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Prodavam

Skopje

Poradi zaminuvanje vo stranstvo.prodavam kuca od 92m2 na sprat so poseben vlez, vo nas. Lisice. Cena po dogovor i mnogu povolna.


Објавен на 30.11.2018 тука: Куќи-продажба    Содржина   Контакт

Искористете ја можноста

Скопје

Според народна банка на РМ, цените на становите се во пораст. Искористете ја можноста. Ви нудам стан од 92м2 за...


Објавен на 25.11.2018 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Продажба на стан

Скопје

Стан во Припор од 54м2 на трети кат со лифт, има подрум и паркинг место.


Објавен на 18.11.2018 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Стан во Гевгелија

Гевгелија

Се продава стан во Гевгелија од 54m2 на улица Загребска, оддалечен 5 минути од центарот на градот.


Објавен на 18.11.2018 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт


Email за пребарување за:

Барајте Недвижности Категорија

По email ќе добиете известување кога ќе биде објавен оглас во оваа категорија
Земете резултати за нови огласи по email    тука: