Слики ·  Листа

Изработка на 3D проект и мебел по нарачка

Скопје

Мебел Дизајн МОДЕРНО Плус изработува: кујни, спални, детски, дневни, канцелариски мебел и друг вид на мебел...


Објавен на 06.7.2020 тука: Мебел, Домаќинство    Содржина   Контакт

Изработка на научни трудови за образовни цели

Скопје

Професионална и беспрекорна изработка на научни трудови преку употреба на сите стандарди и потребни...


Објавен на 06.7.2020 тука: Други услуги    Содржина   Контакт

Издавам наместен стан во Автокоманда

Скопје

Издавам наместен стан во Автокоманда близу до КАМ. Станот е реновиран и има парно греење со систем бојлер и...


Објавен на 30.6.2020 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Prodavam Fiat Uno

Stip

Prodavam Fiat Uno povolno, neregistrirano, prv gazda. Cena po dogovor.


Објавен на 30.6.2020 тука: Автомобили    Содржина   Контакт

Изработка на 3D проект и мебел по нарачка

Скопје

Мебел Дизајн МОДЕРНО Плус изработува: кујни, спални, детски, дневни, канцелариски мебел и друг вид на мебел...


Објавен на 30.6.2020 тука: Мебел, Домаќинство    Содржина   Контакт

Изработка на научни трудови за образовни цели

Скопје

Професионална и беспрекорна изработка на научни трудови преку употреба на сите стандарди и потребни...


Објавен на 30.6.2020 тука: Друго    Содржина   Контакт

Izdavam prazen stan

Skopje

Izdavam prazen stan od 58m2 vo Karpos 4. Ima kujna i klima. Sloboden od 1vi juli.


Објавен на 29.6.2020 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Se izdava stan vo Karpos 4

Skopje

Se izdava stan vo Karpos 4, vednas pokraj kejot na rekata Vardar. Namesten, stotuku iskrecen, na 4-ti kat so lift. Stanot ima i Francuska terasa, a vo cenata spaga i garazen prostor.


Објавен на 28.6.2020 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт


Email за пребарување за:

Нема ништо за ова барање!
По email ќе добиете известување кога ќе биде објавен оглас во оваа категорија
Земете резултати за нови огласи по email    тука: