СИТЕ ОГЛАСИ

Стан во Центар

Скопје

Се издава двособен стан во Центар. Поволна место-положба, централно греење. Поволно за студенти.


Објавен на 28.11.2017 тука: Станови-изнајмување  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Издавам стан

Скопје

Издавам стан од 76м2 во Тафталиџе 2 во близина на студентскиот дом Гоце Делчев. Има две спални соби, дневна,...


Објавен на 27.11.2017 тука: Станови-изнајмување  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Extra BMW

Skopje

Top sostojba.Se izdava

Skopje

Se izdava stan vo Kisela Voda. Stanot e 65 m2, na 7mi sprat, so parno, lift, namesten. Ke bide sloboden od 01.12.2017.


Објавен на 24.11.2017 тука: Станови-изнајмување  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Стан во Кисела Вода

Скопје

Се издава стан во Кисела Вода - Расадник. Станот има 50м2, на втори кат со лифт, има централно греење. Се...


Објавен на 24.11.2017 тука: Станови-изнајмување  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Mercedes Vito 111 CDI -06

Struga

Mercedes Vito 111 CDI 2006 god. 80 KW (6 stepeni menuvac) Uvoz od Svajcarija Odlicna sostojba 215.000 km pominati 2 stranicni vrati Registrirano do 11.2018 (MK tablici) Novi zimski gumi


Објавен на 23.11.2017 тука: Други моторни возила  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт

Baram prodavacka za vo cvekara za vtora smena

Skopje

BARAM PRODAVACKA ZA VO CVEKARA ZA VTORA SMENA, SO RABOTNO ISKUSTVO. PAKUVANJE PODAROCI, DEKORACIJA NA CVEKE, BIDERMAERI, BUKETI, KOLI KITENJE. PLATA PO DOGOVOR.