СИТЕ ОГЛАСИ

Vodoinstalater vodovodzija

Skopje

Vrsam sekakov vid na popravki od voda i odvod, otpusuvam zatnatu solji i odvodi, postavuvam nova instalacija i sanitarija - 24 casa na usluga.


Објавен на 25.1.2019 тука: Разно    Содржина   Контакт

Продавам

Велес

HUAWEI P20 litl нов, користен 1 месец, гаранција 2 години, заштитен од прв момент со заштитно стакло и маска.


Објавен на 25.1.2019 тука: Телефонија    Содржина   Контакт

Чување на жена во инвалидска количка

Скопје

Чување на жена во инвалидска количка. Работа во две смени. Од понеделник до сабота. Во Аеродром.


Објавен на 25.1.2019 тука: Работа-нудам    Содржина   Контакт

Aтрактивна локација

Охрид

Се продаваат 4 плацеви од по 562m2 на атрактивна локација во Охрид (месноста Горица, позади ридот каде е...


Објавен на 23.1.2019 тука: Плацеви    Содржина   Контакт

Stan vo Crnice

Skopje

Se izdava stan od 40 m2 vo Crnice. Stanot e na 6-ti kat, lift, parno, parking, celosno e opremen, kujna, dnevna, spalna.


Објавен на 23.1.2019 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Prodazba na stan

Skopje

Se prodava stan na Pripor. Stanot e 54m2, na treti kat, so lift, sopstven parking i podrum. Ima ubav pogled na Skopje


Објавен на 23.1.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт