Слики ·  Листа

Renault Scenic 1.9 DCI

Skopje

Renault Scenic 1.9 DCI 2001 godina. Oprema: ABS, servo, klima, centralno zaklucuvanje, fabricko radio so CD i komandi na volan, dva originalni klucevi, elektrika na predni stakla, soncev krov,...


Објавен на 07.12.2018 тука: Автомобили    Содржина   Контакт

Se prodava Alfa romeo 166.2.4 jtd

Bitola

Alfa romeo 166.2.4 jtd, 2000 god. Pominati 190.000 km., so 6 brzini. Klima, centralna brava, kozen enterier so el. podesuvanje na sedista, bord kompjuter, al. bandasi, Abs so sistem protiv...


Објавен на 06.12.2018 тука: Автомобили    Содржина   Контакт


Email за пребарување за:

Барајте Моторни возила : Автомобили Категорија

По email ќе добиете известување кога ќе биде објавен оглас во оваа категорија
Земете резултати за нови огласи по email    тука: