Слики ·  Листа

Mercedes Vito 111 CDI -06

Struga

Mercedes Vito 111 CDI 2006 god. 80 KW (6 stepeni menuvac) Uvoz od Svajcarija Odlicna sostojba 215.000 km pominati 2 stranicni vrati Registrirano do 11.2018 (MK tablici) Novi zimski gumi


Објавен на 23.11.2017 тука: Други моторни возила  Додадете во фаворити  Содржина   Контакт


Email за пребарување за:

Барајте Моторни возила : Други моторни возила Категорија

По email ќе добиете известување кога ќе биде објавен оглас во оваа категорија
Земете резултати за нови огласи по email    тука: