Слики ·  Листа

Prodazba na stan

Skopje

Se prodava stan na Pripor. Stanot e 54m2, na treti kat, so lift, sopstven parking i podrum. Ima ubav pogled na Skopje


Објавен на 23.1.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Продажба на двособен стан

Скопје

Се продава двособен реновиран стан од 57 м2 со подрум од 8 м2, паркинг место, парно греење, на 4-ти кат најгоре со...


Објавен на 13.1.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт

Stan za prodazba

Skopje

Se prodava stan od 72+5m2 na 9/9 vo Aerodrom.


Објавен на 07.1.2019 тука: Станови-продажба    Содржина   Контакт


Email за пребарување за:

Барајте Недвижности : Станови-продажба Категорија

По email ќе добиете известување кога ќе биде објавен оглас во оваа категорија
Земете резултати за нови огласи по email    тука: