Слики ·  Листа

Se iznajmuva opremen stan

Skopje

Iznajmuvam komplet namesten stan vo Kapistec vo blizina na Zebra (beli zgradi), na 3-ti kat so lift, parno i 1 terasa. Ima dnevna soba so kujna plus ednokrevetna pomala soba. Pogoden za samci, 1...


Објавен на 03.5.2021 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Apartments Vela - Pestani, Ohrid

Ohrid

Novi apartmani se iznajmuvaat vo naselba Pestani na samiot breg na ohridskoto ezero. Apartmanite se od 45m2 so posebna dnevna i spalna 10m2 terasa. Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja,...


Објавен на 27.4.2021 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Se iznajmuva stan

Skopje

Se iznajmuva stan vo Kapistec kaj cveten pazar. Ima lift i parno. Se naoga na 3/12 kat, orientacija jug. Pogoden za samci ili studenti.


Објавен на 26.4.2021 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Se iznajmuva opremen stan

Skopje

Se iznajmuva opremen stan 40 m2 na top lokacija vo Kapistec kaj Zebra (vo belite zgradi), na 3-ti kat so lift i parno. Pogoden za samci ili studenti.


Објавен на 26.4.2021 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт

Се изнајмува стан во Тафталиџе 2

Скопје

Станот е на прв кат во куќа (нова градба), на мирна локација. Има голема дневна и две спални соби, посебна...


Објавен на 10.4.2021 тука: Станови-изнајмување    Содржина   Контакт


Email за пребарување за:

Барајте Недвижности : Станови-изнајмување Категорија

По email ќе добиете известување кога ќе биде објавен оглас во оваа категорија
Земете резултати за нови огласи по email    тука: